Archiv

Aktuality

 • Festival DO HOR! První večer již 24.1.2018

  6 večerů ve společnosti atletů, osobností a dalších hostů, kteří představí jednotlivé horské aktivity, poskytnou cenné rady k minimalizaci potenciálních rizik, představí nové trendy a poskytnou tipy na nejlepší lokality. Bonusem každého večera je špičkový film oceněný v minulých sezónách.

  Zobrazit více
 • Na brněnském výstavišti vyroste ferratová hora

  První mobilní ferratová stěna v ČR

  Lákají vás dechberoucí výhledy z horských masívů, ale netroufáte si? Vyzkoušejte si unikátní mobilní ferratovou stěnu o délce 200 m, která se poprvé v České republice objeví právě na BVV na veltrhu GO a  Regiontour 2018 od 18.1. do 21.1.2018 na stánku CK V-tour. Pod dohledem zkušených profesionálů ochutnáte, jaké to je zdolat zajištenou cestu.

  Zobrazit více
 • Sněžnice, skialp, freeride či lyže? Zimní akce 2018

  Ve městě si sníh neužijeme, proto vyrazme do hor! Připravili jsme pro vás přehled aktuálních zimních zájezdů, stačí si vybrat!
   

  Zobrazit více
 • Pohodové Vánoce a šťastný nový rok!

  Vážení příznivci CK V-tour,

  rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní přízeň. Přejeme poklidné prožití vánočních svátků a do nového roku spoustu krásných, nejen cestovatelských, zážitků a povedených horských dobrodružství.

  Tým CK V-tour, OEAV.CZ

  Zobrazit více
 • Vánoční otevírací doba

  V období 27.12. - 29.12. jsme na horách. Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a těšíme se na vás opět v lednu!

  Zobrazit více
 • Za odpočinkem, relaxem, kulturou i zážitky v roce 2018

  Vypravte se s námi za odpočinkem, relaxem, kulturou i zážitky do Švýcarska, Francie, Itálie nebo třeba do Portugalska. Organizujeme akce i pro firemní kolektivy!

  Zobrazit více
Další aktuality