Aktuality

Rock Point Horská výzva - Krkonoše + bonusový závod na Pálavě

Velkolepý závěr bude mít letošní Rock Point – Horská výzva. Seriál horských běhů a trekingu oficiálně skončí závodem v Krkonoších 22. – 23.9., ale skutečné vyvrcholení přijde 14. října na Pálavě. Pořadatelé oblíbeného seriálu totiž přichystali finálový „bonus race“ se startem v Mikulově, kde současně proběhne vyhlášení nejlepších závodníků letošního roku.
 
Bonusový závod ale na celkový žebříček nebude mít vliv.
„Chtěli jsme celou sérii zavřít poněkud originálně. V předchozích dvou letech jsme vítěze dekorovali na akademické půdě Univerzity Karlovy v rámci festivalu Obzory. To bylo fajn, ale všichni se pak rozutekli a to byla celkem škoda. Celý rok se všichni jen honíme a nemáme čas se zastavit. To jsme chtěli změnit. Teď totiž program bude pokračovat večerním posezením. Nejprve se lehce proběhneme, abychom následně mohli společně posedět,“ sdělil Pavel Zitta, ředitel seriálu Rock Point – Horská výzva.
 
 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Vrchařská koruna Valašska

  Ještě stále se můžete stát držitelem Vrchařské koruny Valašska! Využijte babího léta, vydejte se na 20 předepsaných vrcholů a získejte hodnotné ceny! 

  Zobrazit více
 • Podzimní akce v plném proudu!

  Počasí nám stále přeje, pojeďte si užít dovolenou v září a říjnu, je z čeho vybírat!

   

  Zobrazit více
 • Zážitky z Bolívie - fotoreport

  Vypravte se objevit krásy Bolívie prostřednictvím poutavého fotoreportu našeho průvodce Jakuba Cejpka.

  Zobrazit více