Extrem food festival BRNO

V sobotu 25. května se v Brně uskuteční již čtvrtý ročník Extrem food festivalu. Akce nabídne exotickou kuchyni, neobvyklé nápoje a bohatý doprovodný program. Festival proběhne na známém fotbalovém stadionu Za Lužánkami a pořadatelé se na něm pokusí vytvořit nový český rekord v počtu lidí pojídajících smažený hmyz na jednom místě.

Přijďte si zasoutěžit na náš stánek V-tour a vyhrajte ferratový zájezd!

Aktuality k akci naleznete ve facebookové události.

 

Vydrž a vyhraj!


V rámci Extreem food festivalu máte jedinečnou možnost vyhrát ferratový kurz v Alpách v hodnotě 4 600 Kč. Zúčastněte se soutěže ve visu na hrazdě na stánku CK V-tour a Alpenverein OEAV.CZ a užijte si parádní víkend v horách. Všichni účastníci budou zároveň zařazeni do slosování o další věcné ceny. Vyhrát může opravdu každý!

Ze všech účastníků soutěže slosujeme 3 výherce

 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Poslední volná místa na letních akcích!

  Léto je v plném proudu a my vyrážíme na řadu super akcí! Připravili jsme pro vás přehled blížících se zájezdů, na kterých zbývají poslední volná místa.

  Zobrazit více
 • V-tour blog!

  Ať už se chystáte na dovolenou, nebo si potřebujete jednoduše odpočinout od každodenních starostí, máme tu pro vás zbrusu nový blog, který budeme průběžně plnit neodolatelnými články ze světa cestování a outdooru!

  Zobrazit více
 • Nové termíny Expedic 2020 na webu!

  Rádi plánujete větší dovolenou dostatečně dopředu? Na našem webu již najdete přehled termínů oblíbených expedic pro Silvestr 2019 a jaro 2020 - a že je z čeho vybírat! Pamatujte, sny se neodkládají, ale realizují!

  Zobrazit více