Kariéra

Kvalitní personál je hnacím motorem každého dobře fungujícího stroje. Čas od času je třeba jej doplnit novou nebo modernější součástkou, tak abychom dokázali jít s dobou a neustále podávat ty nejkvalitnější služby.

CK V-tour hledá

posilu do týmu

Dlouhodobá brigáda pro studenty 

Jsi studentem, zbývají ti ještě minimálně 2 roky školy, miluješ cestování a chceš dlouhodobou brigádu, co ti budou všichni závidět? Pak hledáme právě tebe!

Koho hledáme

Zodpovědného, samostatného, společenského a spolehlivého jedince s chutí učit se novým věcem, dobrými komunikačními dovednostmi a vystupováním pro dlouhodobou spolupráci. Nezbytná je znalost jazyků, organizační schopnosti, odolnost proti stresu a rozhodnost, řidičský průkaz a aktivní zkušenosti s řízením.

Pozice je vhodnější pro muže, nejedná se pouze o kancelářskou práci (cca 50 % času), ale také práci ve skladu, závozy před zájezdem, správa vozového parku apod.

Nabízíme

Zajímavou práci v průběhu celého roku dle tvých časových možností (v letních měsících pak častěji) v CK s dlouholetou tradicí a dobrým zázemím. Benefity pro tebe i rodinné příslušníky, možnost dalšího vzdělávání a kurzů, dobré finanční ohodnocení a férové jednání.

Stačí zaslat své CV ideálně s motivačním dopisem na martin@v-tour.cz avšak nejpozději do 15.3.2020. Nezapomeň zmínit jazyky, země, zkušenosti a vůbec vše, čím nás přesvědčíš.

Těšíme se na spolupráci

CK V-tour hledá

nové průvodce

Pro sezonu 2020 přijmeme do našeho týmu nové kolegy a kolegyně. Nehledáme delegáty ani technické průvodce, ale oceníme zaměření na zahraniční horské akce a poznávací zájezdy pro školní skupiny po celé Evropě.

Koho hledáme

Zodpovědné, samostatné, společenské a spolehlivé jedince s chutí se učit novým věcem, dobrými komunikačními dovednostmi a vystupováním. Nezbytná je znalost jazyků, organizační schopnosti, odolnost proti stresu a rozhodnost. Řidičský průkaz výhodou. Zkušenosti s průvodcovskou činností jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Zajímavou příležitostnou práci dle individuálních možností v CK s dlouholetou tradicí a dobrým zázemím. Benefity pro průvodce a rodinné příslušníky, možnost dalšího vzdělávání a kurzů, dobré finanční ohodnocení a férové jednání. Preferujeme ŽL (ale není podmínkou).

Stačí zaslat své CV ideálně s motivačním dopisem na martin@v-tour.cz. Nezapomeň zmínit jazyky, země, zkušenosti a vůbec vše čím nás přesvědčíš.

Těšíme se na spolupráci

CK V-tour hledá

nové kuchaře

Pro sezonu 2020 přijmeme do našeho týmu nové kolegy a kolegyně

Koho hledáme

Zodpovědné, samostatné a spolehlivé jedince s praxí v oboru. Nejčastěji 4-7 denní akce (2-5 dní vaření v plně vybavené kuchyni) pro skupiny 40 - 50 osob. Řidičský průkaz výhodou.

Nabízíme

Zajímavou příležitostnou práci dle individuálních možností v CK s dlouholetou tradicí a dobrým zázemím. Benefity pro kuchaře a rodinné příslušníky, dobré finanční ohodnocení a férové jednání. Preferujeme ŽL (ale není podmínkou).

Stačí zaslat své CV ideálně s krátkým motivačním dopisem na martin@v-tour.cz. Nezapomeň zmínit své zkušenosti a vůbec vše čím nás přesvědčíš.

Těšíme se na spolupráci

Zaujala tě některá z pracovních možností?

Určitě nás bude zajímat váš krátký životopis a především pak motivační dopis s vašimi zkušenostmi z cestovního ruchu, jak jste své (outdoorové) znalosti získali. Nebojte se zmínit o vašich koníčcích, zálibách a vůbec všech přednostech, které suchý výčet pracovních zkušeností patřičně oživí.

MARTIN PÁRAL tel.: 733 315 001 martin@v-tour.cz