Kariéra

Kvalitní personál je hnacím motorem každého dobře fungujícího stroje. Čas od času je třeba jej doplnit novou nebo modernější součástkou, tak abychom dokázali jít s dobou a neustále podávat ty nejkvalitnější služby.

Hledáme

Průvodce

... aneb dobrých průvodců není nikdy dost. Žádný ze zájezdů se neobejde bez kvalitního průvodce a právě on utváří celkový dojem z dané akce. Nesmírně zajímavá, ale především náročná a zodpovědná práce ve velmi příjemném kolektivu a prostředí. Aktuálně preferujeme cyklistické a MTB průvodce, spolu s odborníky na poznávací zájezdy do Švýcarska. Pokud si myslíte, že disponujete schopnostmi, vlastnostmi a znalostmi, jež vás přímo předurčují k úspěšné spolupráci s naší cestovní kanceláří,neváhejte nás kontaktovat.

Hledáme

Kuchaře

Nezáleží, zda vaříte jako amatéři či profíci, ale hlavně že chutně a s láskou. Dobré jídlo je základním stavebním kamenem každého našeho zájezdu s polopenzí. Pokud máte zkušenost s vařením pro větší skupiny osob, máte rádi cestování a jste flexibilní, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme příležitostnou a především zajímavou práci v příjemném kolektivu lidí. Do své zprávy nezapomeňte přiložit alespoň krátký životopis s výčtem vašich zkušeností a vůbec všeho, co by nás mohlo zaujmout. Nejedná se o dlouhodobé zaměstnání, ale příležitostné brigády v průběhu celého roku dle vzájemné domluvy.

Hledáme

Brigáda snů

Sháníš brigádu na léto? Práci, která má smysl a využiješ ji pro svůj další rozvoj? Chceš zjistit, jak funguje cestovní kancelář a stát se její součástí?
Nabízíme zajímavou a pestrou činnost v rámci organizace a odbavení zájezdů během hlavní letní sezóny. V případě spokojenosti však předpokládáme občasnou výpomoc i během celého roku. Ideální příležitost pro šikovné studenty se zájmem o cestovní ruch. Pokud si myslíte, že disponujete schopnostmi, vlastnostmi a znalostmi, jež vás přímo předurčují k úspěšné spolupráci s naší cestovní kanceláří, neváhejte nás kontaktovat.
Do své zprávy nezapomeňte přiložit alespoň krátký životopis s výčtem vašich zkušeností a vůbec všeho, co by nás mohlo zaujmout. Zároveň budeme rádi za přiložení alespoň krátkého motivačního dopisu.

Zaujala tě některá z pracovních možností?

Určitě nás bude zajímat váš krátký životopis a především pak motivační dopis s vašimi zkušenostmi z cestovního ruchu, jak jste své (outdoorové) znalosti získali. Nebojte se zmínit o vašich koníčcích, zálibách a vůbec všech přednostech, které suchý výčet pracovních zkušeností patřičně oživí.

Košut Tomáš tel.: 725 914 920 tomas@v-tour.cz