Proč s námi?

Malé skupiny

Naším krédem je takřka individuální přístup průvodce-instruktora k účastníkům. Dalšími nespornými výhodami jsou možnost operativních úprav programu při změně počasí a také přátelská atmosféra v kolektivu, který se během velmi krátké doby snadno seznámí. Víte, že max. 8 klientů na průvodce po zajištěných cestách nebo 7 klientů na instruktora při ledovcové túře je již dávno alpským standardem? Podobný komfort představují i 8 členné skupiny na MTB zájezdech.

Rychlé a pohodlné přesuny

Rychlé přesuny mikrobusem výrazně zkracují dojezdový čas z Brna či Prahy do cílových lokalit v Rakousku, Dolomitech či švýcarském Graubündenu. Plnohodnotný program na feratách či sněžnicích díky tomu prožijete i za prodloužený víkend. U MTB a cyklozájezdů zvládneme přívěs naložit do 20 minut a můžeme cestovat až 130 km/h.

Bez nočních přejezdů

Žádné noční přejezdy jsou základním předpokladem pro to, abychom do Alp vždy přijeli odpočatí v psychické i fyzické pohodě nezbytné pro bezpečné absolvování sportovního programu.

Kvalifikovaní průvodci

Kvalifikovaní průvodci jsou dalším z našich standardů. Na túry vás vždy vedou pouze lidé s kvalifikací „Průvodcovská činnost horská“ a čím dál častěji hlavně „Mezinárodní horský průvodce UIMLA“, případně aspiranti na UIMLA horské průvodce. V našich řadách najdete také instruktory dalších horských sportů, jako MTB, lezení, sněžnice, skialpinismus apod. Neméně důležitou roli hrají i horští vůdci UIAGM, s nimiž můžete podniknout náročnější výstupy, které průvodci vést nesmí.

Vyjíždíme z Brna, Prahy i Dalších

U většiny našich akcí organizujeme dopravu jak z Brna, tak Prahy nezávisle na sobě, čímž výrazně zkracujeme časovou náročnost celé přepravy. U vybraných akcí můžete přistoupit i v Českých Budějovicích, Plzni, Jihlavě a dalších městech.

Jsme specialisté na Alpy, Švýcarsko a horské zájezdy

Alpský sektor známe jako své boty. Pravidelně sem vyrážíme za všemi možnými aktivitami a tvoří většinu našich akcí v rámci celého roku. Rozmanitost Alp je nepřeberná a není proto náhodou, že patří mezi naši nejpopulárnější oblast. Švýcarskou kvalitu služeb a neobyčejnou krajinu snad ani není nutné představovat. Avšak neméně dobře Vás provedeme i po dalších světových pohořích a koutech naší planety.