Aktuality

Úprk před deštěm do muzeí a do kasina

Kostnice nás přivítala krásným, až téměř mrazivým ránem. Dokonce se nám podařilo dostat se i dovnitř do ohromného kostela Münster. Ale ouha, málem jsme museli zůstat až na celou mši. Nepozorovaný ústup 50 studentů...a hurá do Švýcarska.

Další dva dny nám počasí příliš nepřálo. Bundy a deštníky se staly nezbytností. Naštěstí jsme se mohli schovat v muzeích CERNU a 3. den v interaktivním muzeu olympijských her v Lausanne. Nevynechali jsme ani slavné nahrávací studio skupiny Queen v Montreux. Ne každý může vyprávět, že na školní exkurzi navštíví Casino :) V části kasina se totiž studio Queen nachází.

Čokoládovna a sýrárna patří snad ke každé návštěvě Švýcarska. Ochutnávku si užil opravdu každý. Slunečné počasí v Bernu na závěr a vytoužený rozchod za nákupy a bloumání uličkami.

I když letošní jaro nebylo zdaleko plné sluníčka, skupina z Prahy si užila Švýcarsko po svém i v dešti. Přesvědčte se ve fotoreportu z akce.

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Odstávka urychlovače LHC - CERN

  V roce 2020 bude probíhat odstávka největšího urychlovače částic na světe, urychlovače LHC ve Švýcarském CERNU. Vydáte se s námi?

  Zobrazit více
 • Švýcarsko - fotoreport

  Užijte si zažitky z podzimního zájezdu do Švýcarska prostřednictvám fotoreportu naší průvodkyně.

  Zobrazit více
 • Hledáme posilu do týmu!

  Jsi studentem, zbývají ti ještě minimálně 2 roky školy, miluješ cestování a chceš dlouhodobou brigádu, co ti budou všichni závidět? Pak hledáme právě tebe!

  Zobrazit více