Odstávka urychlovače LHC - CERN

Odstávka urychlovače LHC - CERN

V roce 2020 bude probíhat odstávka největšího urychlovače částic na světe, urychlovače LHC ve Švýcarském CERNU. Během této plánované technologické pauzy nabízí CERN svým návštěvníkům jedinečnou příležitost sestoupit do podzemí a prohlédnout si zařízení na vlastní oči. Šanci mají pouze organizované skupiny po předchozí domluvě. Pro opravdové fyzikální nadšence jsme schopni zorganizovat celý den v CERNU. Vydáte se s námi? Během dopoledního programu si v místních laboratořích sestavíme vlastní mlžnou komoru, případně vyzkoušíme jiný experiment z nabídky CERNU a odpoledne si užijeme odbornou exkurzi o částicové fyzice na některém z pracovišť. Prohlídka je v češtině, slovenštině či angličtině.

Více k zájezdu Švýcarsko - CERN

 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Školní zájezdy 2019/2020!

  Se začátkem školního roku pro vás máme zbrusu nový katalog školních zájezdů 2019/2020. Neustále vylepšujeme naši nabídku tak, aby vás i oblíbené programy dovedly znovu mile překvapit. Prohlédněte si novu nabídku!

  Zobrazit více
 • Za nejlepšími zážitky do jižní Francie

  Pokud znáte již Paříž a Provence jako své boty a rádi byste své rodině dovezli z cest i jiné suvenýry než maličké repliky Eiffelovy věže, tak jsme přímo pro vás vybrali ta nejkouzelnější místa nejen v Okcitánii! Čeká nás Lyon, Airbus Toulouse, bambuserie, nejvyšší most Millau, Carcassonne, Monako, sýrárna Roquefort a mnoho dalšího!

  Zobrazit více
 • Do Slovinska za přírodními krásami

  Přinášíme vám fotoreport plný sluníčka, nádherných výhledů a skvělých zážitků z červnového výletu. Pojďte si skrz něj vychutnat přírodní krásy Slovinska!

  Zobrazit více