Švýcarsko - fotoreport

Švýcarsko - fotoreport

Užijte si zažitky z podzimního zájezdu do Švýcarska prostřednictvám fotoreportu naší průvodkyně. Pokusy v Technoramě, odpolední CERN a mnohem více. 

Půl dne strávený v moderním technickém muzeu Technorama a téměř celý den věnován CERNu, kvantové fyzice, urychlovači a vysvětlováním nejrůznějších experimentů. Fyzikální program zaručil mezi účastníky velkou převahu kluků. Na své si však přišli i nefyzikálně zaměření studenti. Hned na úvod se konala ranní prohlídka Kostnice a procházka po břehu Bodamského jezera. Druhý den jsme navštívili centrum Ženevy s nádherným vodotryskem Jet d´Eau a většina dne byla vyhrazena CERNu s odbornými prohlídkami, k velké radosti všech, téměř všechny byly v češtině (popř. ve slovenštině).

Poslední den byl spíše gurmánský v podobě návštěvy sýrarny Gruyere a nedaleké čokoládovny Cailler, kde se všichni čokoládou mohli doslova nacpat. Následovala prohlídka podvečerního Bernu a vytoužená chvilka volna při západu slunce.

Projít fotoreport

 

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Školní zájezdy 2019/2020!

  Se začátkem školního roku pro vás máme zbrusu nový katalog školních zájezdů 2019/2020. Neustále vylepšujeme naši nabídku tak, aby vás i oblíbené programy dovedly znovu mile překvapit. Prohlédněte si novu nabídku!

  Zobrazit více
 • Za nejlepšími zážitky do jižní Francie

  Pokud znáte již Paříž a Provence jako své boty a rádi byste své rodině dovezli z cest i jiné suvenýry než maličké repliky Eiffelovy věže, tak jsme přímo pro vás vybrali ta nejkouzelnější místa nejen v Okcitánii! Čeká nás Lyon, Airbus Toulouse, bambuserie, nejvyšší most Millau, Carcassonne, Monako, sýrárna Roquefort a mnoho dalšího!

  Zobrazit více
 • Do Slovinska za přírodními krásami

  Přinášíme vám fotoreport plný sluníčka, nádherných výhledů a skvělých zážitků z červnového výletu. Pojďte si skrz něj vychutnat přírodní krásy Slovinska!

  Zobrazit více