Úprk před deštěm do muzeí a do kasina

Úprk před deštěm do muzeí a do kasina

Kostnice nás přivítala krásným, až téměř mrazivým ránem. Dokonce se nám podařilo dostat se i dovnitř do ohromného kostela Münster. Ale ouha, málem jsme museli zůstat až na celou mši. Nepozorovaný ústup 50 studentů...a hurá do Švýcarska.

Další dva dny nám počasí příliš nepřálo. Bundy a deštníky se staly nezbytností. Naštěstí jsme se mohli schovat v muzeích CERNU a 3. den v interaktivním muzeu olympijských her v Lausanne. Nevynechali jsme ani slavné nahrávací studio skupiny Queen v Montreux. Ne každý může vyprávět, že na školní exkurzi navštíví Casino :) V části kasina se totiž studio Queen nachází.

Čokoládovna a sýrárna patří snad ke každé návštěvě Švýcarska. Ochutnávku si užil opravdu každý. Slunečné počasí v Bernu na závěr a vytoužený rozchod za nákupy a bloumání uličkami.

I když letošní jaro nebylo zdaleko plné sluníčka, skupina z Prahy si užila Švýcarsko po svém i v dešti. Přesvědčte se ve fotoreportu z akce.

Další aktuality

Archiv aktualit
 • Školní zájezdy 2019/2020!

  Se začátkem školního roku pro vás máme zbrusu nový katalog školních zájezdů 2019/2020. Neustále vylepšujeme naši nabídku tak, aby vás i oblíbené programy dovedly znovu mile překvapit. Prohlédněte si novu nabídku!

  Zobrazit více
 • Za nejlepšími zážitky do jižní Francie

  Pokud znáte již Paříž a Provence jako své boty a rádi byste své rodině dovezli z cest i jiné suvenýry než maličké repliky Eiffelovy věže, tak jsme přímo pro vás vybrali ta nejkouzelnější místa nejen v Okcitánii! Čeká nás Lyon, Airbus Toulouse, bambuserie, nejvyšší most Millau, Carcassonne, Monako, sýrárna Roquefort a mnoho dalšího!

  Zobrazit více
 • Do Slovinska za přírodními krásami

  Přinášíme vám fotoreport plný sluníčka, nádherných výhledů a skvělých zážitků z červnového výletu. Pojďte si skrz něj vychutnat přírodní krásy Slovinska!

  Zobrazit více